Birthday Party - Prolog

24. září 2014 v 20:34 | eKitsune

28. března mladá dívka zaklepala na dveře s číslem 107 moderního bytu v šestém patře šedého paneláku. V ruce měla zabalený dárek k narozeninám pro svou kamarádku.

Tmavé vlasy měla rozprostřené po zádech a na obličeji každodenní jemné líčení. Na sobě obyčejné bílé tílko a kraťoučké riflové kraťásky, které jí ovšem vůbec neubývaly na kráse, díky její úžasné postavě. Ona si to ovšem neuvědomovala a stála s nohama do V, pohledem zabořeným do země a přitom si jemně skousávala spodní ret. Klika se zvenku nepatrně zachvěla a mezi futry se objevila krásná růžovláska s vlasy spontánně rozházenými (ale pořád elegantně), dlouhými asi po ramena. Smála se na nově příchozí od ucha k uchu a oči jí přímo zářily. Ta musela uznat, že na svých čerstvých sedmnáct dívka stále měla chuť k životu jako malé dítě. Úsměv jí oplatila a se slovy: "Všechno nejlepší," podala krabičku. Kamarádka se na ni hladově vrhla, poděkovala a dodala: "Ale Hinato, kdes byla tak dlouho? Už na tebe čekáme!"
"Omlouvám se, já…," nestihla doříct větu, protože po ní oslavenkyně chňapla a za ruku táhla do středu dění - obýváku. Tam seděly na polštářích zbylé dvě pozvané, které se právě něčemu smály.
"Oh, doufám, že jsem nepropásla všechnu zábavu," posmutnila dívka, když je všechny spatřila v dobré náladě.
"Ale vůbec ne, čekaly jsme na tebe! Tak co, rozjedem to? Přinesu pití!" ohlásila nejstarší, už plnoletá Tenten, která alkohol měla na starost. Dnes místo dvou drdolů měla rozpuštěné vlasy, přičemž ji dosahovaly téměř stejné délky jako Hin.
"Ale Tenten-san, co když to někdo zjistí? Nebo někdo-"
"Klídek Hinato!" zasmála se blondýnka s vlasy vyčesanými do obvyklého copu. "Proto to zařídila právě ona, ne? Už nejsme malé děti, trochu se odvaž! Pustím hudbu, třeba ti to pomůže."
,Ino-san má pravdu,' povzdychla si. "Tak dobře, tak jdeme na to!" vykřikla a rozhodila rukama do vzduchu.
"Tak se mi to líbí," usmála se právě přicházející brunetka s plnou náručí vodky, přičemž ji naše milá Hyuuga nenechala samotnou a přispěchala na pomoc.

Fajn, první povídka na tomto blogu :D. Neberte to ani tak jako první část (bude jich pár).
Nebojte, postupně se to bude vyvíjet :).
Komentáře, názory a případné opravy chyb potěší :3.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 1. října 2014 v 21:06 | Reagovat

Kit-chan :3 Ten prolog... je to úžasné. Vlastně, nevidím tam chyby nebo něco co by se mi nelíbilo. :D Musím uznat, že už přemýšlím, jaké bude pokračovaní, moc se na to těším. :3

A co se týká Páru, které mám ráda: samozřejmě je to Naruhina, ale mám taky ráda Sasuhina, možná bych ještě doplnila Itahina a SasuHinaIta :3 To by byla trojka. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama