Říjen 2014

Happy B-day!

10. října 2014 v 18:09 | eKitsune

Pamatujete si na tenhle díl, kdy Naru potkal Kushinu?
A věřili byste tomu, že náš hrdina dnes slaví 17. narozeniny?
Všechno nejlepší, Naru-chan!
A díky Kishimotovi, že vytvořil tak úžasnou mangu a vytvářel ji celých 15 let. Arigatou!
Zdroj: dakkar-h.deviantart.com

Pomsta?

6. října 2014 v 10:51 | eKitsune |  Naruto - jednorázovky
Tady máte kratičkou jednorázovečku, která mě napadla dneska. Místo školy jsem totiž šla...ale nebudu vám to prozrazovat, to byste si to potom neužili :D.
Hlavně se nelekněte páru nebo tak, má to jen pár řádků, tak si to přečíst můžete :D.
Vždycky jsem chtěla něco takového napsat a konečně se mi vnuklo dostatečné téma!
A zanechejte komentáře!

Birthday Party - 1. díl

5. října 2014 v 15:11 | eKitsune

Byt č. 108
Blonďáček si právě dopisoval s partou přátel na Facebooku, když se vpravo dole na obrazovce černého notebooku vyjímalo písmo, oznamující: 20:16. S mohutnými sluchátky na uších poslouchal hudbu. Když přišla volnější a tišší část, zarazil se v půlce rozepsané věty. Za jemnými hlasy slyšel podivné dunění, které zcela určitě nebylo součástí písně. Zvedl ruce z klávesnice, sluchátka položil na stůl a zívnutí doplnil prohrábnutím už tak dost rozcuchaných vlasů. Zaposlouchal se a otočil hlavu směrem ke zdi, odkud ony tajemné zvuky pocházely. Vlastně teď už to bylo slyšet zřetelně, takže chlapec poznal, že se z bytu jeho spolužačky line hudba. A taky holčičí smích. Jemně se zamračil a odvrátil pohled zpět na obrazovku, kde už konverzace byla celkem slušně zaspamovaná.

O rly?

5. října 2014 v 14:53 | eKitsune |  Pocity, názory aj.
Sama nechápu název, ale tohle je důležité :D.
To si ze mne dělá ten blog srandu, nebo co? Sakra, když napíšu článek, ok, mám ho zveřejněný. Vidím chybu, ok, opravím ji. Na hlavní stránce je opraveno. Kliknu pod celý článek. Není opraveno. Najedu na ten článek přes odkazy. Není opraveno. Říkám si: co to do háje má být? Jdu zpět na nastavení blogu. Kontroluji, jestli jsem to fakt opravila. Jo, opravila, tak v čem je sakra problém? Tahkle to mám u všech článků, můžete si to vyzkoušet hlavně když najedete do menu, tam máte povídky ZDE...ou shit, nebudu tenhle článek mazat, Tady je důkaz, že si ten blog vážně dělá co chce. Ono to normálně funguje! Sakra, teď si budete myslet, že jsem totální pako. Ale já to uveřejním, myslete si co chcete! :D Prostě, pokud někde uvidíte nějakou chybu, neváhejte a řekněte mi. Určitě mi pomůžete, ale e docela možné, že jsem si toho všimla sama a už ji opravila. Jenže co se nestalo? Blog si ze mě zase střílí. Ach jo, to je všechno, co jsem chtěla napsat, tak zase pokračujte v činnosti a nezapomeňte hlasovat v anketách! :D

Kliněte na nadpis a uvidíme, jestli tu bude tenhle text pod obrázkem!
Jestli ne, tak jsem prostě měla pravdu a jestli ano, tak...tak jsem prostě mimo. Musíte mi věřit! :D

Naruto a Sasuke - aktuální stav

5. října 2014 v 14:39 | eKitsune |  Pocity, názory aj.
Tak fajn, přicházím s jedním tématem, které si můžete přečíst v názvu...