Birthday Party - 1. díl

5. října 2014 v 15:11 | eKitsune

Byt č. 108
Blonďáček si právě dopisoval s partou přátel na Facebooku, když se vpravo dole na obrazovce černého notebooku vyjímalo písmo, oznamující: 20:16. S mohutnými sluchátky na uších poslouchal hudbu. Když přišla volnější a tišší část, zarazil se v půlce rozepsané věty. Za jemnými hlasy slyšel podivné dunění, které zcela určitě nebylo součástí písně. Zvedl ruce z klávesnice, sluchátka položil na stůl a zívnutí doplnil prohrábnutím už tak dost rozcuchaných vlasů. Zaposlouchal se a otočil hlavu směrem ke zdi, odkud ony tajemné zvuky pocházely. Vlastně teď už to bylo slyšet zřetelně, takže chlapec poznal, že se z bytu jeho spolužačky line hudba. A taky holčičí smích. Jemně se zamračil a odvrátil pohled zpět na obrazovku, kde už konverzace byla celkem slušně zaspamovaná.


Kiba: normálně dneska se mi zdál erotickej sen s Ino
Sasuke: tak to jsem vědět fkt nepotřeboval…
Shikamaru: všichni víme, že to nebylo poprvý
Kiba: hoši aspoň trochu zájmu ne?
Sai: já si to klidně vyslechnu :-)
Neji: nechte si ty vaše prasárny do společného chatu, každého to nezajímá
Gaara: hyuuga má krámy nebo co?
Kiba: jo 365 dní v roce -_-
Shikamaru: neurážejte hinatu, není to hezký
Sasuke: lol
Gaara: dobře ty
Neji: to jsi přehnal, naro
Naruto: dost vy dva, mám něco zajímavějšího, hádejte, kdo právě pořádá párty?
Sai: ty?
Sasuke: nemůžeš říkat párty tomu, že se čumíš na porno
Naruto: fakt vtipný, Sakura-chan, dementi. zdá se že slaví narozky
Kiba: a proč nás nepozvala?
Shikamaru: není to zřejmé?
Neji: nechce, aby tam byli idioti, jak jste vy
Naruto: neji, ty o tom něco víš?
Neji: dá se to tak říct
Kiba: tak dělej mluv
Neji: proč bych měl?
Shikamaru: to jste to fakt nepobrali? má tam dámskou jízdu, takže tam šla hinata. vím to, poněvadž ino dneska neměla čas, všichni ostatní to pochopili
Sasuke: hm
Sai: souhlasím
Naruto: gaaro, i ty?
Gaara: za koho mě máš?
Naruto se znova zamračil a nakrčil spodní ret směrem ven na důkaz uraženosti. On by na to přece taky přišel! Najednou se mu rozsvítilo a dostal ďábelský plán.
Naruto: afk, jdu to omrknout (pozn. aut. afk - Away From the Keyboard, pryč od klávesnice/nepřítomen)
Zvedl se ze židle a dalších zpráv si nevšímal. Otevřel dveře od balkónu a v tu ránu ho udeřil do obličeje svěží vánek. Zhluboka se nadechl a trochu se otřepal. Přeci jen se vrátil pro svou oblíbenou černo-oranžovou mikinu, ještě by něco jen ve světle modrých trenkách a bílém tílku chytil. Nechal si ji rozepnutou a rukávy si vyhrnul nad lokty. Vrátil se na studené kachličky a šel k zábradlí, které oddělovalo dvě poloviny balkónu. Opatrně ho přelezl jako už hodněkrát a opatrně koukl oknem dovnitř. Ten pohled se mu vryl do paměti. Zima z něj hned opadla, zrychlil se mu dech a oči měl otevřené pořádně dokořán. Z nosu se mu spustil pramínek červené tekutiny, ale to ho nezajímalo. Uvnitř bytu byla pořádná spoušť, a to tam byly jen čtyři. Jedna, brunetka, se trochu vztekala nad hrou (a nechybělo sprosté nadávání, které Naru slyšel díky otevřené větračce), co právě pařila na PlayStationu, ale po každém loku vodky se poťouchle usmála a jela dál. Zajímavé na tom bylo, že měla vlasy rozházené ze strany na stranu, opírala se o kraj sedačky a na sobě měla jen sukni a podprsenku. Spodního prádla si všiml na té zmiňované pohovce, takže usoudil, že je její. Ale nezdálo se, že by ji to nějak pohoršovalo, vzhledem k poloze jejích nohou. To samé se dalo říct o blondýnce v krátkých šatech bez ramínek (mimochodem taky bez spodního prádla), která držela v ruce mikrofon a pokoušela se zpívat karaoke na počítači, ale kvůli motání jazyku se jí to moc nedařilo. Při přílišném gestikulování a házení sebou narazila do pořadatelky oslavy, která právě nesla pár krabiček pizzy. A ano, jak jistě čekáte, také na ní moc oblečení nepřebývalo, jen bílé tílko, které na ní nějak podivně plandalo a plátěná minisukně, něco jako měla Tenten. Jak blonďáček posoudil, nošení kalhotek je v téhle společnosti prostě mainstream. Sakura s úlekem upustila krabice a začala se smát. Zvedla je a teprve, když zařvala: "Pizza!" se obě kamarádky uklidnily. Obě nechaly své dosavadní činnosti a rozběhly se doprostřed na koberec, kde už na ně jídlo čekalo. Teprve teď se objevila poslední dívka. Naruto se málem pos***…ehm, prostě se slušně řečeno hodně divil. Jediná Hinata sice měla kalhotky, ale jinak vůbec nic. A ještě k tomu tanga. Mohl na ní oči zanechat a ani si nevšiml, že se na něj někdo díval…

Byt č. 107
Hinata právě donášela další zásoby alkoholu, aby měly čím zapíjet večeři. Žádné z nich nevadilo, že se před sebou promenádují tak lehce oděné, přeci jen byly všechny ženského pohlaví, a alkohol v krvi odvaze taky dopomáhal. Potom se odehrálo hodně věcí. Děvčata tancovala, zpívala, hrála. Začalo pršet a bouřka se ozvala zrovna ve chvíli, kdy si Sakura s Tenten dávaly páku a ty dvě je povzbuzovaly. Jakoby to už Haruno neměla vyhráno, brunetka se lekla a uvolnila ruku úplně. Blondýnka se nabídla, že půjde zavřít okna a rozešla se jejich směrem.

Balkón, byt č. 107
,A sakra. Co budu dělat, když si mě všimne? Ke mně přelézt nestihnu, to je v háji.'
Blonďáček se rychle skrčil, opřel se o zeď, přitáhl nohy k tělu a zadržoval dech. Slyšel přibližující se kroky, zatáhnutí za okenní kliku, ale ne zabouchnutí. Proč sakra neslyšel zabouchnutí?!
"Ale ale, kdo se to tady schovává už pěknou dobu?"
,Kurva.'
"Holky, pojďte se kouknout, kdo to tady je!"
Všechny zbystřily a šly za kamarádkou. Mezitím Ino vyšla na balkón a nešetřila nadávkami na blbé počasí. Vzala ubohého chlapce násilně za ruku, že se skoro ani postavit nestihl, a táhla ho dovnitř. Nohou kopla do skleněných dveří, aby se zavřely. Nakonec je stejně musela dovřít oběma rukama. Když dozápasila s nespravedlivostí a málem tu rukojeť utrhla, otočila se na promoklého chlapce a nasadila hrozivé mračení ve spojení se zářivým úsměvem, což bylo celkem děsivé. Když holky doběhly, jejich reakce byly asi následující: "Naruto-kun?" "Naruto? Ty úchyle!" No a jedna nezapomněla dodat: "Co se divíte? Dalo se čekat, že nás bude někdo šmírovat." (snad všichni víme, kdo co říkal)
"Takže, co nám na to řekneš?" otočila se na něj šklebící se slečna.
"Já..teda..ehm..no…," snažil se rychle vymyslet výmluvu a přitom se díval všude, jen ne před sebe.
"Jaký bude trest, holky?" pokračovala, užívajíc si jeho bezmoc.
"Já bych ho vyhodila ven na mráz!" prohlásila růžovka.
"Ale to by zase špehoval," zaprotestovala nejstarší. "Co z něj udělat otroka? Dělal by, co bychom mu přikázaly."
"To není špatný nápad, Tenten-san!" rozzářila se blondýnka. "Co říkáš ty, Hinato?"
"…"
"Hinato?" zkusila to znovu po chvíli ticha. Všechny se na jmenovanou otočily. Ta vypadala, že je úplně mimo. Její postoj se změnil, už stála s jistýma nohama a jednou rukou v bok. Oči měla zasněně pootevřené, jemně si skousávala spodní ret a s mírným ruměncem na tvářích její pohled směřoval kamsi dolů…
Když dívky zjistily, kam se jejich kamarádka dívá, objevily se jim na tvářích pobavené výrazy.
"Co to tady máme? Někdo se nám probudil?" zašvitořila Yamanaka, položila nezvanému hostu ruku na rameno a druhou rychle přitiskla na jeho stojícího "kamaráda". Naruta to překvapilo a nedokázal zadržet slastný sten. Hned poté se začal červenat víc, než bylo potřeba, jelikož se dívky začaly smát.
"Spíš je pěkně nadrženej," utrousila Tenten.
"Mám nápad!" vykřikla Haruno, až se ostatní lekli. Nic jiného neříkala, jen někam odběhla a nechala je tam samotné.
"Co má v plánu?" ozvala se jindy plachá dívka.
"Pojďte za mnou. Známe se spolu déle než s vámi, vím přesně co má za lubem," poučila ostatní ta nejukecanější. Chňapla trestance za ruku (zase) a mířila si to na ten samý kobereček, kde předtím jedly. Vedle byla stěna s velikým abstraktním obrazem, nejspíš od jejich kamaráda Saie. Vzala ho do rukou a opatrně položila na zem. I v té opilosti si uvědomovala, jak je pro její nejlepší přítelkyni důležitý. Před nimi se ocitla holá stěna. Oslavenkyně si to už nakračovala s extra lepící páskou v jedné ruce a nůžkami v druhé.
"Pomozte mi ho přidržet!" křikla blondýnka.
Chlapci byl znemožněn pohyb a i když se mu to vůbec nelíbilo, nechtěl dívkám ublížit a zároveň se jich dotknout někde...kde by neměl. Sundaly mu mikinu, roztáhly ruce a nohy a přilepily ke stěně. Ovšem jen za končetiny, aby se nemohl hýbat. Sice to bylo trochu kruté a sadistické, ale pomsta bude sladká. Sedly si do kruhu/čtverce (někdo ještě předtím stihl odtáhnout i ten koberec), mezi nimi se objevila prázdná flaška vodky a začalo se točit. Skončilo to u Tenten, která dostala za úkol Narutovi svléct vršek. A ať si poradí, jak chce. Chvíli se na něj jen zamyšleně koukala a pak vzala nůžky. Začala stříhat, ale ne opatrně, prostě jak jen opilý člověk dokáže. Takže vůbec. Rvala to z něj, stříhala a smála se jak divá. Ostatní ji povzbuzovaly a on se jen modlil, aby mu neublížila.
"Huups," pronesla brunetka, když omylem střihla něco jiného, než jen látku. Poraněný sykl bolestí a prudce otevřel oči. Když se ho zbavila přebytečných kousků látky, naskytl se jim pohled na polonahého blonďáčka s vypracovanou hrudí, ale i s nepříjemnou řeznou ránou přes břicho. Naštěstí nebyla nijak hluboká, takže se nic vážného nestalo. A i kdyby, tak si viník prostě sedl zpátky na své místo a se smíchem točil na další úkol. Tentokrát se to zastavilo na původní dědičce velké společnosti. Úkol zněl následovně: ošetřit oběť. Tak tedy vstala, vydala se bez výrazu za 'obětí' a hladově se na ni dívala. Modroočko nasucho polkl. Teď mohlo přijít něco hrozného. Třeba by mu na to chtěla něco namazat, ale spletla by si to se solí. Nebo by mohla vzít jehlu a pokusit se mu to zašít, o což by vážně nestál, ještě když je plně střízlivý. Začal plně pochybovat o tom, proč na ten zatracený balkón vůbec šel. Hinata ale neplnila žádnou z uvedených možností. Došla až k němu, podřepla si a ránu mu začala lízat. Vyděšeně se na ni koukl a všechny výčitky zcela opadly. Pozoroval, jak si ho její jemné ruce přidržují v bocích, jak měla mírumilovný výraz ve tváři, jak měla zavřené oči a jak si její jazyk dělal cestičku přes jeho odhalené tělo. Ten pohled ho rozpaloval a opět mu začínalo být v oblečení těsno. Ale nic nemělo tak blízko k tomu, jako když se o jeho rozkrok třel její vyvinutý hrudník. Začal přerývaně dýchat a přivírat oči.
"Hej, už dost, ještě se z toho udělá!" začaly se zase smát.
Tmavovláska tedy přestala, pomalu otevřela oči a nepatrně se usmála. Zvedla se, otočila na patě a vrátila se tam, kde býval kobereček. Najednou růžovka zcela vážně pronesla: "A co uděláme s těma krysama za dveřma?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 5. října 2014 v 18:20 | Reagovat

Ach, jsem z toho celá... :3 Kit-chan, prosím, prosím dej tu další dílek co nejdřív. :3 :D Ten díl je prostě... prostě úžasnej. :3 Moc se těším na pokráčko :3

2 eKitsune eKitsune | Web | 5. října 2014 v 21:46 | Reagovat

[1]: Kdyby to bylo tak jednoduché :D Doteď jsem to měla předepsané, ale už musím psát. Teď pracuju na jedné jednorázovečce, ale pak se na to vrhnu. Už to bude mít asi jen jeden díl, protože jsem nějak přepískla délku tohohle :D Ale náhradou to bude stát za to! (doufám :-D )

3 Case Case | Web | 6. října 2014 v 22:06 | Reagovat

Tak to je jediná poviedka s nábehom na hentai, čo sa mi páči.

Teším sa na ďalšiu časť. :3

4 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 28. října 2014 v 21:13 | Reagovat

Kit-chan? Kedy bude další? :3 :D Jsem strašně nedočkavá. 3 týdny, Kit-chan, 3 týdny. Víš co to je? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama