Naruto a Sasuke - aktuální stav

5. října 2014 v 14:39 | eKitsune |  Pocity, názory aj.
Tak fajn, přicházím s jedním tématem, které si můžete přečíst v názvu...Naruto a Sasuke
Jaký je mezi nimi vlastně vztah?
A teď nemyslím ve fanfiction, ale v aktuálním ději, tedy v manze. Sasuke sám přiznal, že je Naruto jeho nejlepší přítel. U Naruta všichni víme, že to má stejně.
Dovolím si dát takovou vsuvku: Myslíte, že jejich boj zase dopadne Rasengan vs Chidori?
Já osobně doufám, že ne. Už skončilo Sasukeho Talk no jutsu, takže se do sebe pustili. Vlastně ani nevím, co bych teď měla čekat a jsem zvědavá, jak to Kishimoto ukončí, jelikož si všichni myslíme, že poslední film (The Last) je epilog Naruta. Tedy, možná je, ale co když ani nenavazuje děj v manze? Co když je to další genjutsu, nebo něco takového? To se bohužel dozvíme asi až za méně než rok. Kdo to má sakra vydržet?
Zpátky k těm dvoum. Teď něco o anime. Sakra, zdá se to jen mi, nebo jsou animátoři hrozní NaruSasuNaru shippeři? :D Oukej, dobře, jsou to dvě hlavní postavy, ale že se musí objevovat pořád jen ti dva jako hlavní hvězdy objevovat v endingech? Fajn, první shippuden ending, tam je celý tým 7. Jenžee..taky vám to připadá tak hrozně sladké, jak prostě Naru kouká na hvězdy a přitom myslí na Sasana? :D Ending 2. Tam jsou ukázky z Naruto Shippuden OVA. Nevím, kdo to dělal, ale pokud jste to viděli, nebo to máte v plánu...i tam si nemohli nechat ujít polibek těch dvou..:D Teď nastupují asi tak tři endingy mimo tenhle pár. Ale dovolím si vložku: Naprosto krvácím z nosu nad tím endingem, kde jsou Naru, Sasan, Gaara, Shikamaru a Sai v oblecích :333 Tak hrozně Kawaii!!! (Zde vidíte mou slabost :D).
*odkašlává si* Ehm ehm, teď jsem si všimla, že v endu předtím tam na konci jsou zase ti dva...:D Jo a v těch oblecích si tam nemohli nechat ujít scénku s námi už nejméně desetkrát jmenovanými osůbkami. Ending 6. Tam se ani nemusíme zastavovat, prostě tam prakticky o nikoho jiného nejde. Zase jich pár přeskočíme, ale pozastavím se u endu číslo 9. Naprosto mě sžírá to, že nevíme, kdo tam na začátku spojuje ty ruce! :D 11. Tam jsou zase nějaké náznaky, že prostě ti dva, hlaní postavy, myslí na sebe a blabla. 12 se mi strašně líbí :33 je tam celý tým 7 + tým Sarutobi, což je hrozně sladké, jak byli malí, jejich největší bolesti a jak na tom byli v té době. 13. Woah, konečně ending jen s Hinatou! Ikdyž je celkem slabý (celkem dost), tak jde hlavně o pointu, ne? Hinataa, do tohoo! 14. Nojo, Hinata měla end, Sakura musí mít taky. Pche. 15. Ten se mi taky líbí, hlavně jejich outfity a ta akce. (Teď doufám, že jsem se maximálně neztratila) 18 a 19 se zase vracíme k našemu oblíbenému páru. 20. Maximální NaruSasu, tady to víc prostě nešlo. 21 se mi maximálně líbí. Nenávist a přátelství Naruta a Sasukeho + NaruHina a SasuSaku. Nádhera, tahle si to představuju. U 22 se mi líbí, že tam konečně dali všechny čtyři holky spolu :3. 23 jsme zase u těch dvou. 24 taktéž. 25 je naprostá kravina, kterou ani moc nechápu :DD. 26 je o ničem O.o. 27 je naprosto úžasná. Ikdyž Sasana moc nemusím, tady je prostě dokonalý, a když to říkám já, tak prostě je. Ta scéna a k tomu ta hudba, vzpomínky na bratra, prostě luxusní. 28 konečně o někom jiném. Obito to měl taky těžké, taky si zaslouží vlastní super ending, a ten se mu vytvořil. 29. Ale c'mon, hned dvě za sebou? Obito, no ták. 30. Zase ta stará písnička, kde na konci jsou ti dva. Už mě to nebaví, nevím, jak jim mám říkat, abych se furt neopakovala :D. No a u posledního, tedy 31 jsem OPRAVDU RÁDA, že po dlouhé době to zpívá baba. Už to tomu chybělo. Chválím tento ending :3

Noo a to jsem se bála, že nebudu mít co psát, sakra :D
Pokud máte ještě chvilku a dočetli jste to až sem, chci se s vámi o něco podělit.
Kishi říkal něco o tom, že ví přesně, jak bude vypadat poslední stránečka mangy, co tam bude kdo říkat atd. Jelikož je tohle anime prostě v mém srdci a taky v něm zůstane, chci jednu věc. Jednu ZATRACENOU věc. Je mi jedno, jestli přitom budou všichni umírat, nikdo umírat, mizet, jíst, pít, líbat se, JE MI TO U P*DELE. V jakékoliv situaci. Kdykoliv, Kdekoliv. Hlavně, ať Sasuke řekne jen JEDNU věc. JEDNO slovíčko a měla bych klid v duši. A Naruto určitě taky. (Nejspíš i ten zatracenej Uchiha.) Chci, aby Sasuke řekl Narutovi JEDNO JEDINÉ slovíčko, ve kterém by bylo úplně všechno. Víte, co to je?
Napiště to do komentářů. Chci vědět, jestli to někdo ví. Ne, opravdu má tohle skrytý význam, když pro nikoho, tak alespoň pro mě. Napiště do komentářů klidně třeba jen to jediné slovo, které si myslíte, že by to bylo.

Díky, že jste četli až sem.
Obrázek je od Kishimota samého.
Doporučuji při textu sledovat toto: https://www.youtube.com/watch?v=A5NE-XOYUlY&list=PL5U63a9M6SftXDE3TmVodch4rPfLxy-5Y - je to playlist všech endingů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama