Pomsta?

6. října 2014 v 10:51 | eKitsune |  Naruto - jednorázovky
Tady máte kratičkou jednorázovečku, která mě napadla dneska. Místo školy jsem totiž šla...ale nebudu vám to prozrazovat, to byste si to potom neužili :D.
Hlavně se nelekněte páru nebo tak, má to jen pár řádků, tak si to přečíst můžete :D.
Vždycky jsem chtěla něco takového napsat a konečně se mi vnuklo dostatečné téma!
A zanechejte komentáře!"Se-sensei, to nemyslíte vážně?" vykřikl blonďáček, když jeho sensei vytáhl svoje nádobíčko.
"Neboj se, nebude to bolet," zašklebil se Kakashi zpoza divné věcičky přes pusu. Naruto sebou začal mrskat a zmítat se, ale nebylo úniku.
"Iruko, podrž ho," pravil klidným hlasem a jmenovaný vyděšeného chlapce přidržel na sedačce tak, aby se nemohl hýbat.
"Pro-prosím, nešlo by to vyřešit ji-jinak?" zkoušel muže přesvědčit a do očí se mu nahrnuly slzy, ale oslovený ani nemrkl. Byl plně rozhodnut a nebral ohledy na následky. Naruto na tu obrovskou věcičku vyděšeně koukal. Před očima mu probíhal celý život. To skončím takhle? Už to nevydržel a po tvářích mu stekly slané slzy. Šedovlasý přimhouřil oči a strčil to dovnitř, pořádně hluboko.
"Shenshei! Tho bolí! Přhestaňthe, phosím!" vzlykal blonďáček s víčky až bolestivě semknutými.
"Když se neuvolníš a budeš dělat kraviny, bude to bolet ještě víc," pravil Kakashi a otráveně vzdychl. Není známo, jak dlouho to trvalo, ale Narutovi to připadalo jako hodiny, než se mu v těle rozlila nepříjemná tekutina. Nestačil zadržovat vzlyky a slzy tekly proudem. Ani by se nedivil, kdyby bylo poraněné místo zaplněno krví. Sensei pomalu vytáhl tu příšernou věc, jejíž špička se červeně leskla, z Naruta. Už na to byl zvyklý, na rozdíl od jeho obětí. Iruka si oddechl, rukou si otřel pot z čela, čímž docílil toho, že se blonďák rozběhl střemhlav ke dveřím. Rozrazil je, tvář celou uslzenou, klopýtal pryč z toho strašného místa nedbaje na udivené výrazy ostatních a řval jako malé dítě.
"Počkej Naruto, teprve jsem ti to umrtvil!" vyběhl za ním Kakashi ještě s injekční stříkačkou v ruce a zastavil se mezi futry dveří, vedle kterých se vyjímala bílá cedulka s nápisem Zubní ordinace.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 6. října 2014 v 16:49 | Reagovat

:D:D:D:D Kit-chan :D:D:D:D Nemám slov :D tohle mě šíleně rozesmálo. :D První očekávání, že sním bude dělat... "odkašlává si" Ehm... prostě, no :D A pak dorazil ten konec :D Nemohla jsem :D :D :D

2 Case Case | Web | 6. října 2014 v 22:09 | Reagovat

Zomrela som!!! :DDDDDD mrte dobré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama