Neznámá činnost

16. listopadu 2014 v 18:59 | eKitsune |  Naruto - jednorázovky
Tady máte další jednorázovku, tentokrát můj sladký páreček NaruHina. Jak já se těším na The Last! :33
Napište mi, jestli byste chtěli pokračování, ještě bych se rozhodla, ale je to takové nenapínavé, jenom taková oddychovka proti nudě :D
No a vyskytují se tam prvky 18+"Boruto! Snídaně!" pořvávala malá holčička na spícího chlapce, když otevírala dveře do jeho pokoje. Vešla do ponuré místnosti a zavřela za sebou. Zastavila se u bratrové postele a zadívala se mu do tváře. Pousmála se nad jeho klidnou tváří. Vzala si malou žlutou stoličku, přešla k oknu a s pomocí provizorního stupínku roztáhla mohutné červené závěsy. Světlo prudce udeřilo do tváří obou sourozenců. Himawari se znovu usmála a otočila se na probouzejícího se Boruta. "Onii-san, vstávej! Okaa-san říkala, že přijdeš pozdě na akademii," snažila se jej přemluvit, zatímco z něj stahovala peřinu.
"Himawari, pusť!" dostal ze sebe udýchaný Bolt, když konečně vyhrál přetahovanou o zdroj tepla. Himawari nafoukla tváře, spojila ruce za zády a zašeptala, "To není fér, vždycky vyhraješ."
Starší bratr na ní zanechal svá modrá očka, donutil sám sebe zvednout se z postele a sestru objal.
"Od toho jsem přece starší bráška! Jak bych pak mohl chránit svou imouto?"

"Kde jsou tak dlouho? Jestli si nepospíší, Bolt přijde pozdě!" bědovala tmavovláska se zástěrou v kuchyni při krájení salátové okurky.
"No tak, lásko, dej jim ještě čas," přikradl se k ní zezadu její manžel, objal ji okolo pasu (a musel se hodně skrčit, protože při jejich aktuálním výškovém rozdílu by ji objal někde nad prsa - Hina je o celou jednu hlavu menší, fakt), rukou odhrnul kštici dlouhých vlasů a přisál se na odhalenou šíji. Hinata se lekla a jemně se pořezala do prstu. Přivřela své levandulové oči a zaměřila se na její drahou polovičku. "Naruto-kun," protáhla naoko naštvaně, nechtěla dát na sobě znát, co s ní jeho doteky dělají. Jeho to ale naopak nabudilo. Snažila se to přehlížet a přiložila si poraněný prst k ústům. Před spojením ji zarazila něčí ruka. "Já sám."

"No tak si pospěš, nebo se bude otou-san zlobit," řekla Himawari znuděne s pohledem zabořeným do země, když seděla na ustlané posteli mezitím, co se Bolt soukal do černých tepláků.
"Názor toho blbce mě nezajímá," odfrkl si.
"Co to povídáš?" zhrozila se dívka. "Prosím, nelži mi, bratříčku," zvedla se.
Bolt se na ni otočil a zahleděl se do smutné tváře. "Nelžu," řekl pevným hlasem. V tu chvíli se v místnosti ozval zvuk plesknutí dlaně o tvář. Himawari byla sice o něco mladší, ale výškově se příliš nelišili. Sledovala reakci bratra, i když to bylo těžké, když ji ve výhledu bránily slané slzy. Hned na to se ale poklonila a začala se omlouvat, to už pláč nedokázala zastavit. Svého staršího sourozence ze srdce milovala a i ona si uvědomila, že překročila hranici. Jenže jí trhalo srdce, když Bolt mluvil o jejich otci takto. Miluje je, stará se o ně, a když je čas, tráví s nimi nádherné chvíle.
Bolt Himawari pozvedl hlavu a rukou setřel neposedné slzy. "Pojď, půjdeme se najíst." Přivinul sestřinu ruku do dlaně a ruku v ruce se chystali jít po schodech dolů, kde už na ně čekali rodiče. "A už nebreč, nebo zase dostanu zprda," dodal blonďák a oba se zasmáli.

"Za chvíli přijdou děti," upozornila Hinata manžela, když sledovala, jak ji ústy a jazykem ošetřuje ranku na prstu, který si přidržoval rukou. Tou obvázanou nejprve rozvázal mašli na Hinatiných zádech, která přichycovala bílou zástěru, poté se z manželčina boku posunoval výš, dokud nenarazil na jedno z jejich, až moc dobře vyvinutých, ňader. Představte si, jak vypadala během války, mezitím ještě trochu zženštila, a samozřejmě nesmíme zapomenout, že kojila dvě děti, takže teď měla minimálně o dvě čísla méně, než Tsunade. Takže našeho blonďatého Hokage úchyláčka to nikdy nenechalo chladným (proto mají taky víc dětí, než všichni ostatní, hehe). Pomalu si pohrával s Hinatinou horní půlkou těla, přičemž se na něj tím svým tiskl a otíral - tedy alespoň se snažil, protože to v této pozici fakt nejpohodlnější nebylo, takže když se zvedl, jeho pas byl na úrovni jejího kříže -, aby se taky trochu věnoval svému narůstajícímu vzrušení. "Naruto-kun, teď nemůžeme…" snažila se dokončit větu, ale byla umlčena milujícím polibkem, který se se vzrůstajícím tlakem rychle měnil na vášnivý a dravý. Naruto nedbal jejích slov a přetočil si ji čelem k sobě. Trhavým pohybem všechno z linky poshazoval pryč v dosahu půl metru a posadil tam manželku. Díky tomu se jejich oči setkaly na stejné přímce, což umožňovalo mnohem pohodlnější líbání. Na chvíli se od Hinatiných plných rtů odpojil, aby mohl sundat přebytečné oblečení. Když se zbavil té pitomé zástěry, zaúpěl. "Proč toho nosíš tolik?" zeptal se při pohledu na fialovou halenku, pod kterou se tkvěla bílá košile zapnutá až ke krku. Tmavovláska neudržela smích a vyčkávala, než její milenec začne vysvlékat to zatracené oblečení, které jim brání. Na děti už teď neměla ani pomyšlení.

"Hi-Himawai? Víš…něco mi říká, že bychom tady neměli být," zašeptal Bolt, aby se neprozradili. Křečovitě se krčili na schodech a pozorovali, co se děje u kuchyňského pultu, kde by normálně měla jejich matka připravovat svačinu. Oba dva s očima dokořán vypadali, jako kdyby právě viděli ducha a nebyli s to se pohnout. Měli přímý výhled na dění, ale nebyli schopni si odpovědět na nějaké otázky. Jak to, že si nás už dávno nevšimli? Jsme tu už dobré dvě minuty. Normálně by nás pozdravili a otec by se oblékal, aby byl co nejrychleji v kanceláři. Tak proč se pro všechno na světě oba dva líbají a… Tok myšlenek se jim zastavil zároveň. Spodní čelistí vytírali podlahu na schodišti. To víte, ani jeden z rodičů jim ještě nic z toho nevysvětloval a na ninja akademii se jen těžko budete něco takového učit.
"Myslíš, že otou-san mamince ubližuje?" špitla s obavami Himawari. Bolt stěží dokázal zakroutit hlavou, ale něco namítl. Byli teď až moc pohrouženi do scény, kdy Hinata těžce oddychovala pod přívaly slasti, kterou jí přivodila Narutova neposedná ruka, jež se dobývala co nejhlouběji do milenčina klína. Když už si myslel, že by to mohlo stačit, vytáhl ruku a něžně Hin políbil, které už zůstala jen spodní část oblečení a rozepnutá košilka s neupravenou podprsenkou. Naruto na tom nebyl o moc jinak, byl surově zbaven mikiny i trička (nemluvě o Hokage plášti). Dívali si do očí, dokud nedostal pokyn. Ještě jednou políbil její jemně se třesoucí rty a pomalu ji přisunul až na okraj linky. Sladce se líbali, zatímco on jí stahoval modré tepláky i s krajkovaným spodním prádlem a ona mu rozepínala zip kalhot. Sám si potom stáhl spodek do půli stehen a chytil Hinatu za odhalené pozadí. Ta mu obtočila nohy kolem pasu a opět ho začala líbat. Naruto do ní vnikl až na doraz a bez čekání začal zběsile přirážet. Věděl, že už je na to manželka zvyklá.

Boruto se už už zvedal, když se mu na ruce objevila další - sestřina. Podíval se na ni, ale ta byla myšlenkami úplně mimo. Její tělo reagovalo podvědomě. Prostě tady teď nechtěla zůstat sama. A kdyby se náhodou její teorie potvrdila, co by proti jejich otci dokázali oni dva? Vůbec nic, vždyť jsou to ještě malé děti. Zpátky se přikrčil a mlčky sledoval, co se bude dít.

Hinata se rychle přizpůsobila a začala se pohybovat do rytmu přírazů. Prohýbala se, zarážela nehty do Narutových zad a sténala jeho jméno. Naruto na oplátku občas zasténal to její a plně se soustředil na vášnivý sex. Po chvíli se rozhodl změnit polohu a zastavil se v pohybu. I s penisem v milence ji opatrně přetočil tak, aby si lehla na pult a začal nanovo. Držel ji za pas a prudkými pohyby do Hinaty pronikal, zatímco ona se mohla zbláznit. Snažila se chytit všeho možného, jen aby všechnu tu slast vydržela. Chvíli tak vzdychali a jejich racionální myšlení se rozhodlo vzít si dovolenou, než Hinata ucítila, že to na ni jde. Stáhla všechny svaly v těle a naplno zakřičela. Tím umožnila milenci ještě užší prostor a taktéž ho dovedla k orgasmu. Udělal se dovnitř jejího těla, které sebou ještě nepatrně cukalo. Vytáhl svůj už ochablý penis a s přerývaným dechem si natáhl kalhoty. Hinata slezla z kuchyňského pultu a udělala totéž, co Naruto. Když se snažila posbírat všechny rozházené svršky, její pohled se zastavil na nástěnných hodinách. "Naruto-kun, už je půl osmé!" zpanikařila.
"Kuso," zaklel blonďák, když se přesvědčil na vlastní oči. Ne, že by Hinatě nevěřil, ale jistota je jistota. Sebral do ruky plášť (který našel pod jídelním stolem O.o) a narychlo manželku políbil. "Miluju tě," zašeptal a dal tmavovlásce její lesklé vlasy za ucho. "Já tebe taky," pousmála se Hinata. Pak se v kuchyni ocitla sama, když Naruto zmizel do sídla pomocí Shunshin no Jutsu. Naházela na sebe oblečení a v tom momentě se kolem ní řítila mladá kopie jejího manžela. Ani ho nestačila pozdravit, už sprintoval na akademii. Vedle ní se objevila nejmladší členka rodiny a nevěřícně na ni koukala. Hin se snažila ten pohled ignorovat a zeptala se Himawari, co je tak zdrželo.
"Ale, Boltovi se nechtělo z postele," zalhala a raději se podívala jinam. "Otou-san už je pryč, viď?" spíš řekla, než oznamovala. Hinata přikývla a dala se do uklízení stop po tom, co se tu před pár chvílemi odehrávalo.
"Chceš pomoct?" ozvalo se jí za zády.
"Ne, děkuji, můžeš si jít hrát," usmála se na dcerku.
"Počkám na Bolta. Půjdu si číst," uvažovala nahlas.

--- Vsuvka: Jelikož nevím, jak jsou od sebe věkově, tak kdyby už Himawari taky chodila na akademii, dejme tomu, že má z nějakých neznámých důvodů volno :D ---

"Sarado?" přišel ke spolužačce blonďák, když měli přestávku mezi hodinami. Oslovená byla začtená do nějaké postarší knížky a vypadala, že se hodně soustředí. Proto taky nebyla nadšená, když na ni začala mluvit ten pitomeček. Věnovala mu pohled zpoza svých červených brýlí a nehezky se zamračila. "Hm?" vyzvala jej, aby pokračoval.
"Víš…no…," chlapec se k odpovědi moc neměl.
"Tak už to vyklop," řekla černovláska, když na ni Boruto jen němě zíral a kupodivu zavřela knížku.
"Tak mě napadlo, že bys mi mohla trochu poradit," vychrlil ze sebe na jeden nádech, že se dívka trochu lekla.
"O co jde? Nemám na tebe celý den," odsekla nepříjemně a už se chystala pokračovat ve čtení, v tom ji ale zarazila blonďáčkova ruka.
"Myslím to vážně! Musíš mi pomoct!" zašeptal tajemně s psím kukučem. "Myslel jsem si, že ty bys to mohla vědět."
"Tys myslel?" zatvářila se naoko nevěřícně. Boruto se na ni zamračil. "Já ti tu prakticky skládám poklonu, že jsi chytrá, a ty jsi na mě takhle hnusná? Víš co? Zapomeň na to, zeptám se někoho, kdo se na mě nebude dívat jak na vraha," dokončil svůj proslov. Pomalu se zvedal, ale nikam se nechystal. Věděl, že to na jeho spolužačku zabere. A navíc, nikomu jinému by se svěřit nedokázal, tím si byl jistý.
"Počkej, tak mluv," povolila přesně podle očekávání.
"No, jak bych to řek. Dneska ráno mě Himawari šla budit jako vždycky. Oblík jsem se a šli jsme po schodech. Jenže pak...," udělal dramatickou pauzu.
"Pak?" pobídla ho Sarada.
"No, viděli jsme, jak se v kuchyni rodiče líbají, no a pak se začli svlíkat…"
Sarada měla tušení, kam tím Boruto míří, ale nechala ho se hezky podusit. S úšklebkem vyčkávala, jak to podá.
"No a potom kaa-chan začala vzdychat a křičet něco ve smyslu: Naruto-kun! Ještě! Víc! Hlouběji!" snažil se to co nejpřesněji podat a při imitování Hinaty ztenčil hlas. Sarada už se rozhodla přestat ho trápit.
"Prostě si to rozdali na kuchyňské lince," řekla v klidu, ale nedokázala udržet cukání koutků úst.
"Co?" zeptal se překvapeně Bolt. Její reakce ho zaskočila.
"Šukali tam," zopakovala výpověď.
"Šu…šukali?" opakoval nevěřícně blonďák.
Mladá Uchiha si povzdechla. "Jo, šukali. Píchali, měli sex, chápeš?"
Jako odpověď se jí dostal nechápavý výraz. Potlačila nutkání se plácnout do čela a začala mluvit na téma: "Jak se dělají děti."
"Počkej, to jakože budem mít dalšího prcka?" vykulil oči.
"Možná, jestli Hinata-san nebere antikoncepci. Ale lidi to nedělají jen pro to, aby měli děti," vysvětlovala a v duchu se sama sebe ptala, proč má tak neschopné spolužáky. Teda vlastně jednoho konkrétního.
"A proč teda?" vyzvídal dál.
"Proč myslíš, že oba dva vzdychali?" začala ztrácet trpělivost. V jednom obočí ji mírně zacukalo. Ale než počkala na další blbou odpověď, která by stejně zněla: "Nevím," nebo něco podobného, hned položila další otázku. "Vezmi si to z tvého pohledu - kdy vzdycháš ty?"
"No…," zatvářil se přemýšlivě, "třeba, když jím ještě teplý oběd od kaa-chan!" rozzářily se mu oči.
Sarada si musela v duchu blahopřát. "A proč? Protože ti to dělá dobře."
"Hm…no asi jo." Pokýval hlavou na souhlas. Černovláska by si potřásla rukou, kdyby mohla. "Ale proč teda vzdychali rodiče?"

"Hele Hinato, jak na tom s Narutem jste?" zeptala se kamarádky růžovláska, která seděla na pohovce v obýváku domu rodiny Uzumaki.
"Jak to myslíš?" zeptala se tmavovláska a usrkla si ovocný čaj z hrnku.
"Však víš…jak často TO děláte?" vysvětlila a podepřela si hlavu rukama. "Sasuke-kun pořád někde lítá, takže na sebe moc času nemáme," posmutněla.
"Ale o to lepší to potom je, nemám pravdu?" usmála se povzbudivě Hinata.
"To máš! Ale když si to tak vezmeš…naposledy jsem ho viděla asi před dvěma měsíci, dokážeš si představit, co to pro mě je?" stěžovala si Sakura. "Kdy jste to naposledy dělali vy?" změřila si ji pohledem.
Hinata s myšlenkou o tom ranním incidentu mírně zrůžověla. "Eto…to bylo…dneska ráno?" řekla jemně.
"Vidíš?" vyjekla nevěřícně řůžovka. "Vy to můžete dělat každý den, kolikrát chcete! Počkej počkej…jak často?" upřela na ni svůj zelený pohled.
"Etooo," podívala se jinam a snažila se vymyslet nějaké vhodné podání.
"Snad mi nechceš říct, že je Naruto až takový nymfoman? Nebo jo?" přerušila ji Sakura. "Je pravda, že po tom, co se vrátil s Jiraiyou-sama, tak se z něj stal pořádný úchylák. A navíc se na sebe podívej!" vyhodila ruku před sebe. "Máš dokonalé tělo! Vlastně se mu ani nedivím, určitě se mu postaví, jen co tě vidí," zasmála se nad svou představou.
"Ale Sakuro-san, ty také vypadáš nádherně, Sasuke-kun je šťastný člověk," povzbuzovala Hinata kamarádku, aby ji tady neupadla do deprese.
"Tak to si můžou s Narutem podat ruku," uchechtla se a podívala se na hodiny. "Saradě jsem říkala, že budu tady, tak by měli každou chvíli dorazit.
"Okaa-san, jdu otevřít!" zvolala dívčina se stejnou barvou vlasů jako její matka, když se domem rozlehlo řinčení domovního zvonu.
"Tadaima!" vykřikl Boruto.
"Okaeri onii-san! Konnichiwa Sarado-chan!" řekla mile Himawari a pustila je dál.
Všichni se vzájemně pozdravili a děti šly do Borutova pokoje. Zbytek dne probíhal bez sebemenších problémů, dokud se Hokage nevrátil a Sakura se nerozhodla jít domů. Večer už šli Bolt s Himawari spát a z ložnice Naruta a Hinaty se ozývaly ty samé zvuky, jako ráno v kuchyni, jen se k tomu přidalo vrzání postele (a možná i skříně, podlahy a nočního stolku). Prostě takový normální den ve vesnici (teď už městě) jménem Konoha.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 16. listopadu 2014 v 22:50 | Reagovat

Etoo... myslím, že nemám tak obsáhlý slovník. :D Nemám totiž páru, co napsat Kitsu-chan. :D Šokovala si mě. :D A to dost. :D Vážně by mě zajímalo kde na tohle chodíš. :D Máš šílené choutky Kitsu-chan :D Ale upřímně se strašně moc těším na další díly, ať už to bude jednorázovka nebo pokráčko. :3 Těším se :3

2 Tarei Tarei | Web | 18. listopadu 2014 v 21:24 | Reagovat

Vtipná :D
Nejvíc se mi líbilo jak to Sarada Boltovi vysvětlovala :D nejlepší :D

3 Cam Cam | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 17:44 | Reagovat

Mno...
Nějak nevím, co napsat :D Bylo to trochu... drastické. Brr. Nechtěla bych být na místě těch dětí.
Ale jako autorka Lháře ti musím složit poklonu. Nějaké věty bych sice lehce poupravila, ale jinak po slohové stránce nemám co vytknout :)

4 Cam Cam | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 18:11 | Reagovat

:) Nemáš zač :)
Kdybys ses chtěla někdy ozvat, klidně mi písni na skype: camelia 0192 :)
Zatím n.n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama